Reference

DĚTI

 

Turnus dětí květen 2024

 

Léčebný turnus duben 2024

I ty to můžeš zvládnout jako Honza!

DOSPĚLÍ

paní Dana z Opatova

O lázních Bludov jsem se dozvěděla z internetu a jsem ráda,že jsem si je vybrala. Ochota a vstřícnost přijímací kanceláře i zdravotního personálu hodnotím na výbornou. Úklid a čistota jak na pokojích, tak i mimo ně také super. Pochutnala jsem si na jídle a spokojena jsem byla i s pestrostí stravy. Musím ohodnotit i lázeňskou kavárnu, ač jsem přibrala nějaké to kilo, tak velký výběr produktů a dobrá káva. Také bych chtěla poděkovat panu M.Juráskovi, kulturnímu referentovi za organizování výletů do okolí a
společenské večery s hudbou a tancem. Chválím také paní zahradnici, která se vzorně stará o lázeňský park. Děkuji.

paní Eva z Brna

Veškerý personál velmi profesionální, vstřícný a ochotný. Výborná strava, pestrá a chutně upravená. Krásný park, s péčí udržovaný. Poklidné prostředí, které přispívá k léčbě.

Jana z Jižní Moravy

Pořádání výletů do okolí s úchvatným výkladem historie.

Paní Lída ze Šumperka

Pěkné prostředí, příjemné sestřičky, lékaři a veškerý personál. Velmi oceňuji chutnou a pestrou stravu a čistotu v jídelně. Klid a pohoda v pěkném prostředí zdárně působí k léčbě pacienta.

Daniel Kollmann

Zdravím.
Rád bych poděkoval za svůj již druhý pobyt ve vašich skvělých lázních. Za profesionální, vstřícný a stále usměvavý personál...
Díky Vám jsem se před půl rokem s hmotností 221 kg rozhodnul, že musím změnit svůj život a zabojovat se svou hmotností. A právě první loňský říjnový pobyt to všechno rozjel a Vaši pracovníci mi tak moc pomohli, že jsem si to opravdu srovnal v hlavě, naučil jsem se jíst, hýbat, cvičit ale taky se starat o své tělo.
A čas se sešel s časem, uplynul půlrok a já sundal 31 kg. Teď v dubnu, při druhém pobytu dalších 6, takže mám také díky Vaši práci a podpoře -37 kg a na dalších budu poctivě pracovat. Děkuji tedy znova příjemnému osazenstvu v recepci, všem třem mužným masérům, nezastavitelnému trenérovi, ustarané obsluze v jídelně, turbo uklízečkám i těm kteří pracují s dětským kolektivem, kavárnicím a všem ostatním zaměstnancům, protože se u vás cítím líp než doma.
Cítím že Vám na klientovi opravdu záleží. Moc se znova na Vás brzy těším a ať se celým lázním moc dobře daří.
Váš věrný klient, tlusťoch Daniel Kollmann

Karafiátovi z Prahy

Lázně Bludov – jsou to „nejbáječnější a nejlepší“, co nás mohlo v posledním desetiletí potkat. Pochvalujeme si zde úplně všechno!!!
Absolvovali jsme tady čtrnáctidenní superredukční pobyt už čtyřikrát s výbornými výsledky, a tak vřelé a tisíceré díky patří:
- vlídné recepci (Pavel, Jana, Marek, Gábinka),
- pečlivým fyzioterapeutkám (Vladimíra, Monika, Hanka Š., Hanka S.),
- neúnavnému koučovi Tomíkovi,
- odbornému lázeňskému personálu (Petra, Aleš, Dominika, Kuba, Nikola, Vojta, Olinka),
- za ozonoterapii (sestřičky Ivanka M., Ivana, Gabriela, Helena),
- usměvavým servírkám (Verča, Lidka), výborné kuchyni (Pavel, Lucka, Lenka), příjemné kavárně (Květa, Žaneta),
- svědomitým pokojským (Petra, Zdeňka), šikovné údržbě (Karel, Radek, Věra)
- a skvělé doktorské péči (Mudr.J. Kmec a Mudr. O. Žernosek).
Děkujeme za profesionalitu, vlídnost, lásku, úctu a empatii k nám, pacientům. Doufáme a věříme, že se nás jen tak nezbavíte a že se za vámi všemi brzy navrátíme. Jen tak dál!
Karafiátovi z Prahy

Irena Döményová

Vážení,
velmi děkuji panu Tempírovi nejen za zaslané odkazy cvičení, ale především za jeho úžasně motivační lekce, pozitivní přístup a nakažlivou nevšední každodenní energii. Obrovské díky patří i veškerému personálu lázní Bludov za nezvyklou vstřícnost, ochotu, příjemné jednání, odbornost, skvělou kuchyň...
I když jsem byla nucena ze zdravotních důvodů lázeňský pobyt přerušit, už teď se těším na náhradní říjnový pobyt. Všem vám přeji krásné a pohodové léto.
S úctou
Irena Döményová

Sledujte nás na sociálních sítích