Nabídka práce

Fyzioterapeut / ka

Pracovní poměr: Pracovní smlouva (HPP)
Typ úvazku: Plný úvazek, zkrácený úvazek
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Náplň práce:
Provádění diagnostické, preventivní a léčebné péče v oblasti poruch pohybového aparátu.

Kvalifikační předpoklady:

  • Způsobilost k výkonu povolání na území ČR v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Zkušenost v oboru výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Příjemné vystupování, komunikativnost, flexibilitu, spolehlivost a pečlivost.

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek.
  • Jednosměnný provoz. Rovnoměrně rozvržená pracovní doba.
  • Podmínky pracovního poměru budou sjednány individuálně.
  • Nástup ihned nebo dle dohody.
  • Zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy.

Životopis prosím zašlete na e-mail.: ivana.havrankova@lazne-bludov.cz

Všeobecná sestra

Pracovní poměr: Pracovní smlouva
Typ úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Středoškolské s maturitou
Zajištění ošetřovatelské péče na lůžkovém úseku o dospělé pacienty převážně s nemocemi pohybového aparátu.

  • Způsobilost k výkonu povolání na území ČR v souladu se zákonem č.96/2004 Sb.

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek, případně dohodu o pracovní činnosti.

Údržbář / ka

Životopis prosím zašlete na e-mail.: skoumal.jiri@lazne-bludov.cz

Sledujte nás na sociálních sítích