Reference a výsledky léčby

Trápí vás bolesti pohybového aparátu, především zad a kloubů? Chcete zhubnout? Nebo detoxikovat svůj organismus? Či si pouze užít relaxu, pohody, rehabilitovat?

Pokud ano, je pro vás ideálním řešením navštívit lázně v Bludově, které se nachází v podhůří Jeseníků. Jsou zárukou kvality a nabízí odbornou, kvalifikovanou a profesionální péči v tradičním zázemí lázeňského domu. Lázně Bludov s tradicí od roku 1929 nabízejí cenově dostupné procedury a programy. Jejich hlavním zaměřením je především pomoc při efektivním hubnutí a při bolestech pohybového aparátu. Lázně také poskytují léčbu hrazenou zdravotními pojišťovnami. A to dětí, ve formě komplexní lázeňské léčby, která je plně hrazena a dospělých ve formě komplexní (plně hrazená zdravotní pojišťovnou) a příspěvkové (zdravotní pojišťovna hradí pouze léčení) lázeňské léčby. Informace o konkrétních možnostech vám podá váš dětský nebo obvodní lékař. Nedílnou součástí nabízených služeb jsou lázeňské pobyty dle potřeb a výběru klientů. Jedná se především o moderní Wellness pobyty, Relaxační víkendy, Redukční programy, Speciální programy pro děti, Detoxikační a anticelulitidní programy, Víkendy pro obnovení duševní a tělesné pohody, Rehabilitační programy, Programy pro seniory, Lázeňské víkendové pobyty, Týdenní edukační pobyty pro děti apod.

A proč jsou Lázně Bludov vyhledávanou oázou klidu a pohody?

Pan ředitel lázní nám prozradil: „Bohatstvím lázní je vedle rodinného přístupu a klidného prostředí především přírodní léčivý zdroj. Tím je minerální termální voda, sírano-chlorido-sodného typu, pramenící přímo v areálu lázní. Profesionální lázeňská péče, prováděná kvalifikovanými pracovníky, je založena na nejnovějších poznatcích v oborech balneologie, obezitologie a léčebné rehabilitace. Vždyť jen s léčbou dětí máme zkušenosti více než 50 let.“

A jaké mají Lázně Bludov výsledky v léčbě?

Příkladem úspěchu a efektivity léčby je nejen zmírnění bolestivých stavů pohybového aparátu, především pak zad a kloubů, ale i celkového zlepšení zdravotního stavu jedinců. Příkladem může být zkušenost paní Květy ze Šumperka: „Po úrazu u mě dlouhodobě přetrvávala silná bolestivost v oblasti kolen a kyčlí. Do lázní jsem dojížděla jednou týdně na rehabilitaci a po dvou měsících se můj stav natolik zlepšil, že nemusím brát léky proti bolesti.“ Výborných výsledků lázně dosahují v redukci tělesné hmotnosti a léčbě obezity. Zářným příkladem je pan Pavel (42 let), který díky intenzivní kúře a především pod dohledem a vedením odborníků, dosáhl snížení hmotnosti o více jak 30 kg za půl roku.

Vlastní zpracování výsledků léčby naší pacientky Natálie