Pracovní příležitosti

Fyzioterapeut / fyzioterapeutka

Přijmeme fyzioterapeuta/fyzioterapeutku. Nabízíme flexibilná pracovní dobu na plný či částečný úvazek.

Bližší informace podá Ing. Škvařilová, tel.: 583 301 212, 728 527 267

Zahradník, zahradnice

Požadujeme:

  • vyučen (výuční list, střední odborné vzdělání bez maturity)
  • praxe vítaná

Nabídky s profesním životopisem zasílejte nejpozději do 30. 6. 2020 na adresu:
Státní léčebné lázně Bludov, s. p., Alena Pospíšilová, Lázeňská 572, 789 61 Bludov nebo emailem na adresu: pospisilova@lazne-bludov.cz

Vedoucí sestra

Kvalifikační předpoklady:

Způsobilost k výkonu příslušného zdravotnického povolání na území ČR v souladu se zákonem č.96/2004 Sb. o nelékařských zdravotnických povoláních. Trestní bezúhonnost. Minimálně 5 let praxe v oboru. VŠ vzdělání (Bc., Mgr.), VOŠ nebo PSS v oboru.

Jiné požadavky:

Schopnost vést a motivovat tým podřízených. Zkušenosti v řídící pozici výhodou. Zkušenosti s lázeňskou a rehabilitační péčí výhodou. Znalost práce na PC. Komunikační, řídicí a organizační schopnosti. Schopnost edukační a přednáškové činnosti. Občanskou a morální bezúhonnost.

Pokyny:

Písemné přihlášky zasílejte nejpozději do 15. 7. 2020 na adresu: Státní léčebné lázně Bludov s. p., Lázeňská 572, 78961 Bludov.

Přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat:
Životopis s přehledem dosavadní profesní praxe. Doklady o dosaženém vzdělání. Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu. Výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců). Souhlas s využitím poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení. V přihlášce prosím uveďte nejbližší možný termín vašeho nástupu.